O nás

Filozofie naší práce spočívá v tom, že na prvním místě je vždy KLIENT a jeho přání. Samozřejmě, že né vždy se podaří uspokojit klientova přání ve 100%. My se mu snažíme vyjít maximálně vstříc, ale někdy prostě musí ze svých požadavků slevit. Snažíme se ho psychicky podpořit a nasměrovat ho na cestu, která mu pomůže ze začarovaného kruhu ven. Pokud ovšem klient vnitřně nechce, tak ani my nic nezmůžeme. Vše stavíme na důvěře, klient musí věřit nám, a my věříme jemu. Jako nabídku k důvěře nabízíme to, že předem si od klienta nebereme žádnou zálohovou hotovost na práci. Počáteční náklady hradíme ze svých financí.

V případě insolvence nabízíme klientům možnost zaplatit nám za naši práci v několika splátkách, protože víme, že finanční situace klienta je mizerná. Téměř všichni klienti tuto možnost rádi přivítají. Najdou se bohužel i tací, kteří této pomoci zneužijí a následně nám za naši práci nezaplatí. Musíme se každý měsíc upomínat a je nám to dost nepříjemné. Mrzí nás, že pokud lidem nabídneme pomocnou ruku, tak v momentě, kdy je takříkajíc "přestane tlačit bota", přestanou s námi komunikovat, brát telefony apod. Ale to už je na svědomí, každého z Vás.

Chcete vědět také něco o tom kdo jsme my? Kdo sedí na opačné straně telefonu, mailu?

Jsme manželé, kteří se rozhodli předat své zkušenosti a poznatky dalším lidem. Manžel měl kdysi celkem slušně prosperující řemeslnou firmu. V podnikání se mu dařilo, dostával lukrativní zakázky, měl stálou klientelu. Když přišla krize, zúžil se příval zakázek, zákazníci přestali platit. No a spousta z Vás už tohle dál zná, když neplatí Vám, nejste schopen platit své závazky ani Vy. Pár špatných kroků, lichvářská společnost a jste na dně.

Když jsem se snažila povolit náš dost napnutý rozpočet, začala jsem pracovat pro jednu společnost, která poskytuje půjčky. Tam jsem získala nějaké znalosti a začala jsem se o tuto sféru zajímat více. Člověk přišel do styku se spoustou lidí, vyslechl hromadu příběhů. Ve spoustě z nich jsme poznávali sami sebe. A tak jsme si řekli, že když víme, jak to skončí, zkusíme lidem pomoci ještě dříve, než bude pozdě a příjdou o všechno (stejně jako my). Co my bychom tenkrát za to dali, kdybychom potkali někoho, kdo by nás varoval, kdo by nás zastavil a nasměroval tak, abychom se ze všeho zdárně dostali. Bohužel nepotkali. Proto jsme se to rozhodli změnit. Život nás toho mnoho naučil a my chceme tyto zkušenosti zúročit a pomoci ostatním.

Víme, na vlastní kůži, jaké stresy a psychické vypětí zažíváte. Vše jsme si prožili na vlastní kůži. Ale abychom zde nebyli jen negativní. My jsme opravdu přišli kompletně o všechno. Není to konec světa. Vlastními silami jsme se dokázali zvednout ze dna. Pomalu se naše situace stabilizuje. A my se vracíme zpět k životnímu standartu. A i pro Vás je zde cesta, jen je potřeba začít vše řešit a hlavně přestat problémy ignorovat.